Autokinas Marijampolėje

Nauja patirtis, laimingi žmonių veidai ir tikrai labai naujas formatas Marijampolėje. Būtent tokiais žodžiais galima apibūdinti šį vėlyvą penktadienio vakarą. Kai dėl esamų karantino sąlygų ir dažno darbo iš namų jau pradėjome maišyti darbo ir poilsio dienas vietomis, o pramoga laikyti seniai užmirštą ir šiandien vėl prisimintą serialą – Drive in kinas skamba mažų mažiausiai įdomiai. Tačiau idėjos nepakanka, reikia techninių sprendimų, greitos reakcijos ir noro žmonėms suteikti ne tik pramogą, bet ir galimybę pakeisti savo kasdienybę. Visos šios savybės puikiai tinka renginio iniciatorei ir ilgametei Marijampolės savivaldybės tarybos narei Vaidai Giraitytei.

Autokinas sulaukė didelio susidomėjimo, nusidriekė kelių kilometrų eilė, kurie ištvermingai laukė, beveik visi papuolė į kino seansą. Virš 300 automobilių sutalpinome į aikštelę. Publika labai kultūringa, nebuvo jokių konfliktų. Visi puikiai nusiteikę. Buvo rodomas istorinis filmas „1917“. Prieš filmą pakviečiau spaudžiant automobilio garsinį signalą̨ padėkoti medicinos personalui, policijos pareigūnams, socialiniams darbuotojams, kitiems specialistams, visiems savanoriams, kurie dirba kovojant su Covid-19 pasekmėmis.

renginio organizatorė Vaida Giraitytė

Tikimės, kad tokio tipo renginių tik daugės ir žmonės turės kuo daugiau progų laisvalaikį leisti kokybiškai.

Nuotraukų autoriai: R.Pasiliauskas ir V.Kajokaitė

Padėka medicinos personalui, policijos pareigūnams, socialiniams darbuotojams, kitiems specialistams, visiems savanoriams, kurie dirba kovojant su Covid-19 pasekmėmis