Lietuvių kalbos dienos Marijampolės savivaldybėje

Jau penktą kartą vasario 16 d.–kovo 11 d. visoje Lietuvoje rengiamos Lietuvių kalbos dienos. Švietimo, kultūros ir kitose įstaigose vyksta renginiai, skirti lietuvių kalbai, jos mokymuisi ir sklaidai, asmenybėms, puoselėjusioms kalbą, literatūrą ir kultūrą, atminti. Marijampolės savivaldybė prisideda prie Valstybinės lietuvių kalbos komisijos ir Valstybinės kalbos inspekcijos iniciatyvos organizuoti renginius Lietuvių kalbos dienoms paminėti.

Lietuvos Respublikos Seimas 2020-uosius yra paskelbęs Mokyklų bendruomenių, Ateitininkų, Lietuvos Steigiamojo Seimo šimtmečio, Tautodailės metais. Atsiliepdamos į kvietimą organizuoti Lietuvių kalbos dienoms skirtų renginių, Marijampolės savivaldybės švietimo ir kultūros įstaigos akcentuoja vertybes, vienijančias bendruomenes, prisimena, kiek daug gimtoji kalba, valstybinė kalba, reiškia tautos laisvei ir nepriklausomybei, prisimena visos Lietuvos ir savo krašto, regiono kultūros ir meno kūrėjus ir puoselėtojus.

Kviečiu aktyviai dalyvauti Lietuvių kalbos dienų renginiuose Marijampolės savivaldybės įstaigose. Renginių planą rasite čia.

Informacija apie Lietuvių kalbos dienų renginius visoje Lietuvoje bus skelbiama Valstybinės lietuvių kalbos komisijos svetainėje http://www.vlkk.lt/veikla/lietuviu-kalbos-dienos

Kalbos tvarkytoja Zina Eklerienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *