Marijampolės moksleivių kūrybos centras kviečia dalyvauti projekto „Bendr(AUK!)“ renginiuose!

Karantinas Lietuvoje jau tapo kasdienybe,  sušvelnėję reikalavimai po truputį leidžia iš namų sugrįžti į darbus, tad mes skubame tuo naudotis ir grįštame puikiai nusiteikę ir nekantraudami kuo greičiau susitikti ir pamatyti jus visus!

Marijampolės moksleivių kūrybos centro skyrius atviras jaunimo centras įgyvendina jaunimo reikalų departamento finansuojamą projektą „Bendr(AUK)!“. Šio projekto tikslas yra plėsti Marijampolės moksleivių kūrybos centro skyriaus atvirojo jaunimo centro teikiamų paslaugų, pagrįstų atvirojo darbo su jaunimu principais, atitinkančių jaunimo poreikius ir orientuotų į jaunų žmonių interesus įvairovę., Skatinsime jaunuolių įsitraukimą į vietos bendruomenę, asmenį tobulėjimą ir pasitikėjimą savimi, darbuotojų kompetencijų kėlimą įgyvendindami 5 uždavinius. Jaunimas turės galimybių ugdyti socialinius, kūrybiškumo, komunikacijos, verslumo ir darbo rinkai reikalingus įgūdžius, pasitelkiant sportines veiklas skatinsime sveiką gyvenseną ir vykdysime žalingų įpročių prevenciją.

Kol renginiams uždarose erdvėse yra keliami apribojimai mes jums siūlome prisijungti į užsiėmimus nuotoliniu būdu neiškeliant kojos iš namų! Gegužės mėnesį daug jaunimo dėmesio sulaukė diskusijos „Sportas ir žalingi įpročiai“, bei „Odos ir kūno priežiūra“, tad tai dar tik pradžia! Kviečiame jungtis į internetinę konferencijų aplikaciją „ZOOM“ kur jau birželio 10 dieną  jūsų lauks diskusijos apie sportinį – nesportinį elgesį,  birželio 29 dieną patarimai kaip tapti vizažistu. Žinoma negalime pamiršti ir mūsų pačio laukiamiausio šių metų renginio, kurį sudarys dvi dalys : diskusijos ir praktiniai grafiti užsiėmimai, kurių metu su menininke sukursime eskizą ir panaudosime jį puošiant mūsų miesto pastatą. Pirmoji diskusija apie vizualaus gatvės meno pavyzdžius ir išraiškas Lietuvoje ir pasaulyje startuoja jau birželio 17 dieną! Visa informacija apie renginių datą, laiką, bei nuorodas rasite mūsų Facebook puslapyje „Marijampolės atviras jaunimo centras“. Birželio 25-26 dienomis nuo 14 val. siūlome jungtis į vasaros užimtumo veiklas kur jūsų lauks įvairūs sportiniai turnyrai!

Marijampolės moksleivių kūrybos centro projekto  „Bendr(AUK!)“  vadovė Karolina Dzingaitė